REGULAMIN GŁÓWNY - KrosCon

 

Regulamin

 

 

 

Każdy uczestnik Games Roomu odbywajacego się podczas konwentu fantastyki i gier planszowych “KrosCon” akceptuje regulamin wydarzenia i zobowiązuje się przestrzegać warunków niniejszego regulaminu.

 1. Wszystkie osoby uczestniczące w Games Roomie mają obowiązek zapoznać się z regulaminem i przestrzegać jego wszystkich punktów. Niedopełnienie tego obowiązku nie może być podstawą do skarg i roszczeń w stosunku do organizatorów.

 2. Osoby nieprzestrzegające ów regulaminu mogą zostać usunięte z terenu imprezy.

 3. Będąc uczestnikiem Games Roomu jednocześnie wyraża się zgodę na przetwarzanie danych osobowych na czas wydarzenia.

 4. Wypożyczalnia Games Roomu będzie prowadzona przez osoby oznaczone plakietami.

  1. Wypożyczenie gry odbywa się poprzez zostawienie jakiegoś dokumentu w zamian podczas wypożyczania gry.

  2. Nie można wynieść gry z wypożyczalni bez wcześniejszego zgłoszenia wypożyczenia.

  3. Należy cierpliwie poczekać na swoją kolej podczas zapisywania wypożyczeń.

 5. Gry będą sprawdzane przez i po wypożyczeniu. Uprasza się o poukładanie elementów w zbliżony sposób do tego w jakim był przez rozłożeniem.

 6. Wypożyczając grę uczestnik bierze na siebie pełną odpowiedzialność za jej użytkowanie. Jeżeli gra zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona, uczestnik będzie zobligowany do uiszczenia kosztów równych stopniowi uszkodzenia gry.

 7. Podczas trwania Games Roomu uprasza się o kulturalne zachowanie. Stoliki będą ustawione w taki sposób, aby uczestnicy nie musieli martwić się o głośne odgłosy dobiegające z sąsiedniego stolika, jednakże uprasza się o umiarkowaną głośność rozgrywki, nieprzeklinanie i nieprzeszkadzanie innym graczom.

 8. W razie jakiegokolwiek problemu należy zgłosić się do punktu rejestracji lub do człowieka z obsługi Games Roomu.

 9. Podczas spożywania dań nie należy grać w grę - skutkuje to jej zniszczeniem. Napoje natomiast powinny być zabezpieczone przed wylaniem i odstawione w bezpiecznej odległości.

 10. Obowiązkiem obsługi - Mistrzów Gry-  jest wytłumaczenie zasad gry i przeprowadzenie uczestników przez instrukcję. W razie niepewności i nieznajomości zasad tytułu należy poprosić kogoś z obsługi lub podejść do punktu rejestracji w celu uzyskania pomocy.

 11. Uczestnicy zgadzają się na uwiecznienie swojej osoby na zdjęciach i  materiałach przez grupę organizujące wydarzenie. Zostaną one później wykorzystane do stworzenia relacji i umieszczone na fanpage’u/ stronie internetowej. 

 

Nasi partnerzy