Organizatorzy konwentu KrosCon

Za organizację konwentu KrosCon odpowiedzialne jest wiele osób. Zrzeszeni w grupie GraTy możemy nadawać imprezie odpowiednich barw, uświetniać ją unikatowymi aspektami i motywami. Pomocną dłoń wyciągają w naszą stronę rownież niezrzeszeni twórcy i pasjonaci, aby razem z nami tworzyć to wspaniałe dzieło.

 

 

GraTy

 

 

 

gt


Za organizację KrosConu odpowiedzialna jest grupa GraTy wraz z niezrzeszonymi osobami na bieżąco wspierającymi wydarzenie. Założona w 2018 roku grupa pozytywnie nastawionych ludzi, których połączyło zamiłowanie do gier planszowych, karcianych, bitewnych oraz szeroko pojętej fantastyki. Za cel obieramy sobie propagowanie naszych zainteresowań poprzez wydarzenia społeczne: spotkania, gry miejskie, pokazy, warsztaty otwarte dla wszystkich chętnych. Jako grupa dysponujemy znaczną kolekcją różnogatunkowych gier, którą udostępniamy uzesnitkom podczas każdego organizowanego przez nas eventu ("Przystanek KrosCon"). 

 

 

 

W I edycji pomocą służyli również Blueberrypuddingcake, Krośnieński Klub Fantastyki "Elizjum 2.0" oraz Szkolny Klub Fantastyki "Nebula"

 

Nasi partnerzy