Informacje związane z dotarciem na KrosCon

Krosno jest niedużym miastem, jednak za każdym razem gdy lądujemy w nowym miejscu, możemy mieć problem z poruszaniem się. Budynek Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza mieści się jednak w wygodnej dla uczestników lokalizacji i zapewnia spory parking dla gości. Jeśli jednak podróżujesz czymś innym niż samochód warto zapisać sobie pomocne informacje związane z dotarciem na KrosCon.

 

Jak dojechać

 

mapka

Podróżowanie samochodem: 
Szybki, niezawodny sposób podróżowania po mieście. Nie powinieneś się martwić o pozostawienie pojazdu, ponieważ w pobliżu Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza znajduje się kilka parkingów.

  • Za budynkiem RCKP

  • Przed budynkiem RCKP

    

W ekstremalnych przypadkach zapełnienia obu z nich proponujemy pozostawienie pojazdu na parkingu pobliskiego supermarketu Carrefour.

 

mapka

Podróżowanie taksówką: 
Drugi najwygodniejszy sposób przemieszczania się, który gwarantuje nam przedostanie się z punktu A do punktu B bez żadnych komplikacji. 

 

mapka

Podróżowanie 
MKS Krosno: Podróż komunikacją miejską nie jest najszybsza, ale wciąż dostarcza nas do celu! Najbliższymi przystankami przy Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza są:

  • Krakowska Cmentarz 11

  • Krakowska Cmentarz 12

  • Lewakowskiego 01

  • Łatwym zadaniem jest również dojechać na dworzec, z którego droga pieszo do obiektu prowadzi na wprost i trwa          5 minut. Połączeń z dworcem jest mnóstwo z każdej części miasta, dlatego też dużo prościej jest wybrać ten przystanek, aniżeli szukać niewygodnych dla nas połączeń przechodzących przez ulicę Krakowską.

 

mapka

Pieszo: 
Sposób przemieszczania się znany od niepamiętnych czasów, kiedy to pierwsi ludzie wędrowali ku lepszemu życiu. Brzmi zacnie, jednak przechadzka z obrzeży miasta może być nieco męcząca. Zalecamy wziąć ze sobą butelkę wody w razie słonecznego dnia, lub parasol w sytuacji gdy na zewnątrz będzie padał deszcz.

 

mapka

Rowerem:
Pod obiektem znajdują się stojaki na rowery, więc nie musisz się martwić o pozostawienie swojego dwukołowca bez opieki.

 

mapka

Teleport
- jeśli posiadasz swój własny moduł teleportacyjny udostępnimy Ci nasz terminal do bezpłatnej podróży międzycząsteczkowej.

 
 
 
 
 
 

Nasi partnerzy