KrosConowi animatorzy gier planszowych

Podczas Games Roomu uczestnicy nie będą musieli się martwić o to, że nie znają zasad gier - pieczę nad tą częścią konwentu będą sprawować Emisariusze Gier Planszowych. Są to pozytywni, sympatyczni i zakręceni ludzie, których zadaniem jest pomagać graczom w rozgrywkach i sprawiać, by ich czas spędzony nad planszą był nie tylko sympatyczny ale przede wszystkim owocny :) Poznajmy się!

 

animatorzy, organizatorzy i inicjatorzy podkarpackiego konwentu gier planszowych KrosCon

 

 

Damian “Piórko” Ziemba - pomysłodawca i koordynator konwentu, mistrz gry, członek GraTy. Od przeszło 14 lat pasjonat gier planszowych – prywatnie rodzic i youtuber. Działał w różnych miastach i środowiskach jako animator – po przeprowadzce do Krosna dołączył do grupy i stał się recenzentem gier planszowych. Ambitny i zawsze dążący do celu – dzięki tym cechom udało mu się osiągnąć sukces i z coraz lepszymi efektami tworzyć kolejne wydarzenia. Lubi spędzać czas w kuchni, klasyczną muzykę, przemyślaną lekturę, ale nie pogardzi komiksem czy geekowym serialem.

 

Basik Płaza – mistrz gry, członek GraTy . Matka - wariatka dwójki gagatków. Fanka gier planszowych – wszelkie edycje Munchkina, gry naładowane czarnym humorem i te z Cthulhu są obowiązkowymi pozycjami na jej planszówkowym regale. Za dnia kura domowa, zaś nocą szalony twórca geek gadżetów i zabawek dla najmłodszych. W grupie udziela się jako grafik, fotograf, niania i sumienie Piórka. Da się ją przekupić czekoladą, książką, a w ekstremalnych sytuacjach nową chustą.

 

Paweł “Igor” Milan – mistrz gry, członek GraTy. Jego przygoda z planszówkami rozpoczęła się w momencie, w którym poznał ekipę Ciasteczek podczas organizacji pierwszej edycji gry miejskiej "Karmazyn na szkle". Został przechrzczony ponieważ potyczkując się nad planszą „Small Worlda” sukcesywnie usuwał swoich przeciwników rasą Igorów. Informatyk. Lubi dobre seriale, wafelki kakaowe i nowinki techniczne. W jego żyłach krąży Coca-Cola.

 

Samael Strojek – mistrz gry, członek GraTy. Najmłodszy animator jakiego widziało Krosno. Zaciekły fan Neuroshimy Hex, gdzie jego ulubioną armią są zombiaki. Uwielbia komiksy, Lego i Warhammera. Jego hobby to granie na nerwach swoich opiekunów oraz opowiadanie o ostatnich potyczkach nad planszą. Starszy dzieć Baś i Piórka.

 
 

Nasi partnerzy